Wynajem kontenerów cennik

kontenery na gruz i odpady

Cennik wywozu gruzu i wynajmu kontenerów na terenie Wrocławia i okolic

Ceny wynajmu małych kontenerów na gruz ( o pojemności od 2m3) we Wrocławiu zaczynają się od 150 zł, natomiast wynajem większych kontenerów ( od 5m3) to koszt od 280 zł. Podane ceny są cenami netto i mają charakter orientacyjny. Każda nasza usługa wyceniana jest indywidualnie, a na ostetaeczną cenę wynajmu kontenera i wywózu gruzu, oraz innych odpadów we Wrocławiu i jego okolicach wpływ mają m.in. takie czynniki jak:

- miejsce podstawienia kontenera,
- rodzaj i ilość odpadów,
- czas postoju.

Wywozimy gruz i inne odpady na podstawie udzielonego nam przez Starostę Powiatu Wrocławskiego pozwolenia. Cechuje nas wysoka dbałość o środowisko naturalne i profesjonalizm w świadczeniu usług o czym może poświadczyć szereg zadowolonych ze współpracy z nami przedsiębiorstw, instytucji oraz inwestorów prywatnych. 

Gruz i inne odpady powstające podczas budowy, remontu, procesu produkcji lub różego rodzaju innych przedsięwzięć składają się głównie z pustaków, cegieł, kafli, folii czy opakowań. Często zwykły remont mieszkania lub domu może wygenerować kilka a nawet kilkadziesiąt metrów sześćiennych tego typu odpadów. Dlatego też sprawne usuwanie odpadów jest wyzwaniem przed którym staje każdy inwestor. 
Kontener potrzebny do skłądowania i wywozu odpadów jesteśmy w stanie podstwić w wiekszosci lokalizacji we Wrocławiu i okolicach. Zgodnie z indywidualnym zapotrzebowaniem odbieramy je lub wymieniamy po zgłoszeniu lub w terminie na jaki został wynajęty.


Współpracujemy z licznymi przedsiębiorstwami, instytucjami i inwestorami prywatnymi na terenie Wrocławia i okolic, nasze kontenery wykorzystywane są nie tylko do usuwania gruzu i odpadów, ale również w celu transportu materiałów budowlanych czy składowanie i transportu surowców wtórnych. 
Wynajmujemy także niezbędne w wielu inwestycjach prowadzonych na wyższych piętrach budynków kosze zsypowe do gruzu ( koszt wynajmu eleementu składowego zsypu to maksymalnie 20 zł) W przyspadku łącznego wynajmu rękawa zsypowego i kontenera nasi klienci mogą liczyć na atrakcyjne rabaty. 
Każdego z naszy klientów traktujemy indywidulanie i dokładamy wszselkich starań by współpraca przebiegała sprawnie. Rozumiemy, jak wielkim wyzwaniem potrafią być prace budowlane i dbamy o to by ułatwić Państwu ten proces. 

Jeśli jesteści Państwo zainteresowani indywidualną oferą i wyceną usługi wywozu gruzu we Wrocławiu lub jego okolicach, prosimy o skontaktowanie się z nami drogą mailową lub telefoniczną. Nasi pracownicy z chęcią udzielą wszelkich potrzebnych informacji.