Kontakt

kontenery na gruz i odpady do wynajęcia

Zapraszamy do kontaktu z naszą firmą. Działamy głównie na terenie Wrocławia i okolicznych miejscowości.W naszej ofercie znajdą Państwo szeroki zakres usług wynajmu kontenerów, wywozu i utylizacji odpadów pobudowlanych i gruzu. Poza tym, oferujemy wynajem koszy zsypowych - niezwykle przydatnych w trakcie remontów odbywających się na wyższych piętrach kamienic i bloków.

Wycenę naszych usług uzależniamy od rodzaju i ilości odpadów, miejsca podstawienia kontenera, oraz czasu jego używania. W naszej ofercie znajdą Państwo kontenery w rozmiarach od 1mᶾ do 7mᶾ - w zupełności wystarczające by pozbyć się problematycznych odpadów po remoncie czy budowie, niezależnie od jej rozmiaru.
Nasza działalność obejmuje  także usługi przewozu materiałów potrzebnych na budowie, oczyszczaniu nieruchomości z odpadów wielkogabarytowych, wywożeniu surowców wtórnych (makulatura, złom), czy transporcie kruszyw. Obsługujemy przedsiębiorców i inwestorów prywatnych wynajmując kontenery w każdej sytuacji która może wymagać wywozu większej lub mniejszej ilości odpadów (np. w trakcie remontów czy wyburzeń).

W przypadku jakichkolwiek pytań, nasi pracownicy z przyjemnością rozwieją Państwa wątpliwości. Wszystkich zainteresowanych naszą ofertą zapraszamy do kontaktu telefonicznego (pod numerem 693 066 151), pisania na naszą skrzynkę mailową - biuro@oxus.pl, lub skorzystania z formularza kontaktowego, który znajdą Państwo poniżej.

Jesteśmy do Państwa dyspozycji:

Poniedziałek - Piątek 8-17
Sobota 9-14

 


 


Formularz kontaktowy