Wynajem kontenerów Wrocław

wynajem kontenerów na gruz

Wynajem kontenerów na gruz i odpady na terenie Wrocławia i okolic

Firma OXUS świadczy usługi wynajmu kontenerów dla osób prywatnych oraz firm zlokalizowanych oraz prowadzących prace na terenie Wrocławia i okolic.

Jak szybko jesteśmy w stanie dostarczyć potrzebny kontener?

W przypadku wynajmu kontenerów najważniejsze są dla nas szybkość i wysoka jakość świadczonej usługi. Zarówno na terenie Wrocławia jak i jego okolic jesteśmy w stanie dostarczyć wynajęty kontener na gruz lub inne odpady stałe w ciągu kilku godzin od złożenia zamówienia.

Do kogo skierowana jest nasza oferta?

Oferta firmy OXUS Kontenery skierowana jest do osób prywatnych, przedsiębiorstw budowlanych, produkcyjnych, usługowych, handlowych, instytucji o szerokim charakterze działalności jak również podmiotów zajmujących się surowcami wtórnymi, z którymi współpracujemy w zakresie logistyki.

Jakiego rodzaju kontenery oferujemy?

W skład naszej oferty wynajmu kontenerów na gruz, odpady budowalne oraz inne odpady stałe wchodzą kontenery o następujących pojemnościach:

Wymiary zewnętrzne: (szerokośc/wysokość/długość)
kontener 2m3  - wymiary: 1,1 x1,2 x 2,3 
kontener 3,5m3, wymiary; 1,1 x 1.7 x 2,3 
kontener 5,5m3, wymiary: 1,9 x 1,2 x 3,4
kontener 7m3,    wymiary: 1,9 x 1,5 x 3,4

Gwarantujemy wysoką jakość wynajmowanych kontenerów

Wszystkie wynajmowane przez nas kontenery wykonane są zgodnie z normami oraz posiadają tabliczki producenta potwierdzające pojemność. Nasze kontenery są regularnie sprawdzane, czyszczone i serwisowane.

Jeśli chcą Państwo uzyskać więcej szczegółowych informacji o usługach firmy "OXUS Kontenery" z Wrocławia w zakresie wywozu odpadów i gruzu, a także wynajmu kontenerów oraz zsypów budowlanych prosimy o kontakt mailowy lub telefoniczny. Nasi pracownicy z chęcią udzielą Państwu wszelkich informacji. kontener na gruz 2,5m3 -  5m3  

Kontener mulda:
         2-3,5m3 Kontener na gruz 5m3 i 7m3

Kontener mulda: 
         5-7 m3